Drzwi Otwarte w IgnerHome

Już w następną sobotę – 24 kwietnia odbędzie się “Dzień Otwarty” osiedli “IgnerHome” w Świdnicy. W ramach naszego wydarzenia do sprzedaży trafi 70 nowych mieszkań II etapu osiedla “Vivant Home”.

Będą Państwo mogli obejrzeć wybrane mieszkania oraz przespacerować się w towarzystwie naszych doradców po powstających etapach inwestycji i strefach rekreacji. To również świetna okazja do poznania koncepcji rozwoju obu inwestycji: “Vivant Home” i osiedla “Przystań Droga Polna”.

Możliwość spaceru po inwestycjach oraz obejrzenia wybranych mieszkań to czynniki, które znacznie wspierają nas w podjęciu istotnej, życiowej decyzji o zakupie nieruchomości.

Wybierając się na budowę, mogą Państwo zweryfikować nasze obietnice w terenie i zerknąć na realizowane etapy. To także doskonała szansa, by poczuć klimat naszych osiedli i zapytać o wszystkie szczegóły doradców “IgnerHome” na miejscu.

W ramach “Drzwi Otwartych” przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjną promocję. Po rezerwacji i podpisaniu umowy do 30.04.2021 roku otrzymacie 30% rabatu na miejsce parkingowe, na I etapie osiedla “Vivant Home” lub “Przystań Droga Polna”.

Ważne dla Ciebie:

  • wybierając się do nas, ubierz wygodne buty na płaskiej podeszwie. Przydadzą się podczas spacerów na budowach.
  • ze względów bezpieczeństwa dzieci nie mogą wejść na teren budowy. Nasi najmłodsi klienci będą mogli spędzić miło czas w specjalnie przygotowanym kąciku zabaw pod okiem jednego z rodziców.
  • na miejscu zapewnimy Wam: kask, kamizelkę oraz maseczkę ochronną
  • w biurze będzie czekał na Was mały poczęstunek oraz napoje

Zapewnij sobie dobry start w lepszą przyszłość kupując komfortowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu! Zrób pierwszy krok i spotkajmy się w sobotę, 24 kwietnia w naszym biurze przy ul. Licznikowej 17 w Świdnicy. Nasze drzwi będą otwarte już od 10:00.

ABC

IgnerHome logo białe

Skontaktuj się z nami...

IgnerHome logo białe

IgnerHome

sprzedaz@ignerhome.pl

Lokale