Jak przygotować się do wizyty na budowie

Dla Państwa wygody i bezpieczeństwa przygotowaliśmy krótki poradnik, w którym opisujemy, jak przygotować się do wizyty na terenie budowy.

Zadbaj o właściwy ubiór
W przypadku zwiedzania inwestycji w trakcie realizacji należy pamiętać, że wizyta odbywa się na placu budowy. W trosce o Państwa bezpieczeństwo, prosimy o przyjście w obuwiu na płaskiej podeszwie, najlepiej za kostkę. W biurze zostaną Państwu przekazane kaski, kamizelki, a także specjalne worki ochronne na obuwie w razie błota. Sugerujemy aby ubrać odzież, która może ulec ewentualnemu zabrudzeniu.

Pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa
Na teren budowy mają wstęp wyłącznie osoby pełnoletnie. Prosimy o stosowanie się do zaleceń osoby, która oprowadza Państwa po budowie i poruszać się tylko wytyczonymi ścieżkami. Należy zwrócić szczególną uwagę na pracujące maszyny, nierówną nawierzchnię, kable i deski, a także świeżo malowane powierzchnie. Nie należy przechodzić pod dźwigiem, rusztowaniem itd

Umów wcześniej spotkanie z Opiekunem Klienta
Zapraszamy do wcześniejszego kontaktu z Opiekunem Klienta w celu umówienia się na wizytę- dzięki temu nasz specjalista będzie do Państwa dyspozycji, a na rozmowę zostanie zarezerwowana odpowiednia ilość czasu. Budowę można zwiedzać w godzinach pracy biura, a w okresie jesienno-zimowym do godz. 16.
Przed samym wejściem na budowę, w biurze zostanie przeprowadzona z Państwem rozmowa, aby bliżej poznać Państwa potrzeby i preferencje. Opiekun Klienta na jej podstawie zaproponuje mieszkania, które zaprezentuje Państwu podczas wizyty na terenie inwestycji. Będzie to też świetna okazja do udzielenia odpowiedzi na wszelkie nurtujące Państwa pytania.

Serdecznie zapraszamy!

ABC

IgnerHome logo białe

Skontaktuj się z nami...

IgnerHome logo białe

IgnerHome

sprzedaz@ignerhome.pl

Lokale