Meczy inauguracyjny drużyny IgnerHome Polonia Świdnica

Zapraszamy Państwa na DRZWI OTWARTE w Parku Zawiszów 22.04. tj. sobota od 10.00 do 16.00. Przy kawie i ciastku przedstawimy Wam ciekawe oferty mieszkaniowe oraz na własne oczy będziecie mogli zobaczyć postępy prac budowlanych i układy mieszkań nowego osiedla mieszkaniowego.

Mecze organizowane przez IgnerHome Polonia Świdnica, to nie tylko emocjonujące wydarzenia sportowe, ale też moc dodatkowych atrakcji dla Kibiców – konkursy z nagrodami dla dorosłych oraz dzieci, a także pokazy cheerleader.

Tym razem również przygotowaliśmy coś specjalnego dla Kibiców – konkurs z okazji Dnia Chłopaka ze względu na szczególną datę meczu. Pytanie konkursowe brzmiało: “Jakich męskich przedmiotów nie może zabraknąć w domu i dlaczego?” Konkurs spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem, a odpowiedzi były bardzo kreatywne. Podczas meczu wybraliśmy 5 osób, które otrzymały od nas głośniki bezprzewodowe JBL.

Konkurs

Niesieni emocjami niedzielnego meczu IgnerHome Polonia Świdnica, ogłosiliśmy na naszym fanpage: IgnerHome – Park Zawiszów, dodatkowy konkurs, w którym do wygrania jest podwójny bilet na spektakl Mayday 2 Wrocławski Teatr Komedia, który odbędzie się 23 listopada w Świdnicki Ośrodek Kultury oraz softshell Parku Zawiszów.

Tym razem to fani na Faceooku podejmą decyzję, do kogo trafi nagroda. Wytypowaliśmy 6 naszym zdaniem najbardziej kreatywnych, a Was prosimy o głosowanie na tą najlepszą! Głosy oddajemy wpisując w komentarzu cyferkę, która przypisana jest do hasła. Jeżeli Wasza odpowiedź znalazła się w TOP 6, to aby zwiększyć swoje szanse w konkursie możecie udostępnić nasz post i poprosić znajomych o głos W związku z RODO nie możemy podać imion i nazwisk osób, które udzieliły odpowiedzi, ale są one oznaczone inicjałami i pierwszymi 3 cyframi nr telefonu 🙂 Konkurs trwa do piątku, 5 października do godz. 23:59, a odpowiedzi należy udzielać pod postem konkursowym na Facebooku IgnerHome – Park Zawiszów.

  1. Śrubokręt, wiertarka i młotek – tym prawdziwy facet naprawi wszystko! [P.H.605]
  2. Otwieracz – korkociąg – facet nie wielbłąd, napić się musi! [A.K. 694]
  3. Młotek, żeby wybić sobie z głowy głupoty [M.B.607]
  4. Kanapa, telewizor, pilot – standardowy zestaw wypoczynkowy [J.K.509]
  5. ️ Domowego kosza, żeby trenować rzuty z kanapy 🙂 [M.Ż.570]
  6. Konsoli do gier, żeby móc grać w NBA! [M.Sz.512]

ABC

IgnerHome logo białe

Skontaktuj się z nami...

IgnerHome logo białe

IgnerHome

sprzedaz@ignerhome.pl

Lokale