Realizacje naszych Klientów Park Zawiszów bud. A

Zapraszamy Państwa na DRZWI OTWARTE w Parku Zawiszów 22.04. tj. sobota od 10.00 do 16.00. Przy kawie i ciastku przedstawimy Wam ciekawe oferty mieszkaniowe oraz na własne oczy będziecie mogli zobaczyć postępy prac budowlanych i układy mieszkań nowego osiedla mieszkaniowego.

Mieszkanie ma powierzchnię 53 m2 i składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju. Układ tego mieszkania pozwala na wydzielenie strefy sypialnej od dziennej. Duże pokoje dają wiele możliwości aranżacyjnych, a przestronny przedpokój pomieści wiele miejsc do przechowywania. Zapraszamy do zapoznania się z opisem realizacji i galerią zdjęć.

Projekt oparty jest na spójnej kompozycji materiałów i kolorów. Biel, szarości i intensywny akcent w postaci tapety w salonie. Drewno, beton, metal, szkło i różnorakie tkaniny to główne materiały tej przestrzeni. Pokój z aneksem kuchennym prosty ze względu na czystą, minimalistyczną formę, wyjątkowa ze względu na użyte materiały i rozwiązania systemowe. W aneksie kuchennym dominuje piękny, duży blat i ciekawy okap. W strefie wypoczynkowej i jadalnej zaproponowano ciekawą tapetę z motywem lasu. Sypialnia jest przytulna, a zarazem funkcjonalna. Projektant wnętrz zaprojektował szereg szafek do przechowywania, ułatwiający organizację i porządek. Drewniane akcenty ocieplają całą przestrzeń. Aranżacja łazienki z kolorystycznie wydzielonymi strefami, minimalistyczna, nowoczesna i z pazurem. W przestrzeni dominuje duże lustro, które nadaje elegancki charakter wnętrzu. Przedpokój zachowany w duchu minimalizmu został urozmaicony dużym lustrem i akcentami betonu. Pomieścił dużą szafę i miejsce na ubrania wierzchnie.

Sam projekt architektoniczny mieszkania dawał wiele możliwości aranżacyjnych. Ustawne pokoje, funkcjonalny aneks kuchenny, miejsce na jadalnie, duża łazienka, przestronny przedpokój, wydzielona strefa dzienna i nocna. Mieszkanie zaprojektowane jest z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań i ciekawych materiałów, z ciekawymi akcentami. Zapewnia komfort życia i przyjemność przebywania w nim.

Mieszkanie1
Mieszkanie2
Mieszkanie3
Mieszkanie4
Mieszkanie5
Mieszkanie6
Mieszkanie7
Mieszkanie8
Mieszkanie9

ABC

IgnerHome logo białe

Skontaktuj się z nami...

IgnerHome logo białe

IgnerHome

sprzedaz@ignerhome.pl

Lokale