Rozpoczął się II etap budowy osiedla Park Zawiszów

Docelowo osiedle „Park Zawiszów” będzie liczyło 3 budynki o wysokim standardzie wykończenia. Już pierwszy etap, w którym powstaje 3 piętrowy budynek wzbudził wysokie zainteresowanie wśród nabywców.

Osiedle

Oba budynki liczące razem 146 mieszkań 2,3,4 pokojowych o powierzchni 34m²-75m².Właściciele mieszkań parterowych będą mogli cieszyć się powierzchnią dodatkową w postaci ogródków, a nowe „M” na wyższych kondygnacjach posiadać będą balkony. Dostępne dla mieszkańców osiedla będą także bezpłatne miejsca parkingowe, a w kondygnacji podziemnej miejsca parkingowe z boksami siatkowymi, oraz komórki lokatorskie.

Osiedle

Zaprojektowane z dbałością o najmniejszy detal, położone na wzniesieniu z relaksującym widokiem na panoramę masywu Ślęży wyznacza nowy wymiar nowoczesnego osiedla wśród otaczającej zabudowy.

Budowa

Lokalizacja Parku Zawiszów jest niewątpliwie jego dużym atutem, łączy w sobie połączenie w zacisznym otoczeniu, z dala od miejskiego zgiełku, zapewnia spokój i wypoczynek, a jednocześnie jest dobrze skomunikowany z centrum miasta dzięki czemu pozostaje się blisko centrum wydarzeń.

Mieszkanie

ABC

IgnerHome logo białe

Skontaktuj się z nami...

IgnerHome logo białe

IgnerHome

sprzedaz@ignerhome.pl

Lokale